Toggle navigation
Alan Adı
Hosting
Panel
Cpanel
SSL
Plesk Panel
Sunucu
Diğer
Hesap Yönetimi
Program Kurulumu
Webhizm
Instagram Script
CMS Uygulama
Üye İşlemleri
Video Yükle
Kapat (X)
Video Gönderin !
Video yüklemek için giriş yapmalısınız. Giriş için
TIKLAYIN
" alan " Etiketli Videolar
Alan Adı IP Yönlendirme İşlemleri
Alt Alan Adı Yönlendirme
Domain Park(Alias Domain) Ekleme
Plesk Panel PHP Sürüm Güncellemek ve Yeni PHP Sürüm Eklemek
Plesk Panel Sürüm Güncelleme (Update-Upgrade)
Alan Adı DNS değiştirme
Alan Adı WHOIS Sorgulama
Transfer Kodu İle Alan Alan Adı Trasnferi
Alan Adı ve Hostinglerde Port Yönlendirme
Alan adı İçin Alt İsim Sunucusu Oluşturma(Sunucuya Yönlendir
Yöncü Hesabı Üzerinden Alan Adı Satışı
Hosting Yedekleme, Geri Yükleme, Yedek İndirme
Hosting Domain Değiştirme
Yöncü Alan Adı Uzantıları ve Fiyatları
Türkçe Karakterli Alan Adı Almak
Cpanel Subdomain(Alt Alan Adı) Oluşturma
Alan Adını Blogger'a Yönlendirme
Plesk Kontrol Paneli Lisans Yükleme
Alan Adı Sorgulama ve Alma
Alt Alan Adı Oluşturma, Yönetme, Uygulama Kurma ve Yönlendir
Sipariş Geçme(Havale/EFT) ve Ödeme Bildirimi Yapmak
Alan Adı Transfer Kodu İle Transfer İşlemi
Laravel Kurulumu, Windows'da Derleyip cPanel'e Yükleme
Hosting Domain Değişikliği
«
1
2
»